درب پارکینگ در اصفهان

یکی از مهم ترین مولفه های موثر در نمای بیرونی ساختمان، درب پارکینگ می باشد. این دربها در مدل ها و نمونه های مختلفی ساخته و طراحی شده اند که قدرت انتخاب بالایی به مشتریان می دهد و افراد می توانند بر حسب سلیقه، بودجه و دیگر شرایط یکی از آن ها را انتخاب کنند. 

با ساخت خانه های جدی و یا فرسوده شدن و خراب شدن درب های پارکینگ باید از درب های جدید و نو استفاده کنید. قبل از خرید بهتر است با نمونه های جدید این دربها آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و بتوانید ساختمانی شیک داشته باشید. درب های پارکینگ جدید راحتی را برای شما به وجود می آورد و کمترین نیاز به نگهداری و سرویس را دارد. یکی از مهم ترین مزیت درب های جدید، طراحی زیبا و شیک آن ها می باشد.

انواع درب پارکینگ در اصفهان

همانطور که بیان کردیم درب های پارکینگ در طرح ها و مدل های مختلفی در بازار وجود دارند. که بهتر است قبل از خرید با انواع آن آشنایی مختصری داشته باشید. در حال حاضر درب پارکینگ ها بیشتر به صورت اتوماتیک ساخته می شوند تا برای افراد راحتی و ایمنی بیشتری را به ارمغان آورد. مهم ترین و کاربردی ترین انواع درب پارکینگی در اصفهان به صورت زیر می باشد.

درب پارکینگ تاشو

یکی از ابتدایی ترین و قدیمی ترین درب های اتوماتیک برای پارکینگ، درب تاشو می باشد. به همین سبب با نگاه کردن به ساختمان های قدیمی می توان این نمونه درب ها را مشاهده کرد. این درب ها تاشو هستند و به اطراف باز میشوند .

درب پارکینگ بازویی

یکی از انواع درب پارکینگ در اصفهان به صورت بازویی می باشد که رفت و آمد ها را برای افراد راحت تر کرده است و می توان آن را برای درب حیاط نیز استفاده کرد. این درب های یکی از پر کاربرد ترین انواع آن می باشد زیرا با نصب جک بازویی روی آن می توان با ریموت آن را باز و بسته کرد. علاوه بر آن از نظر ایمنی در سطح بالایی قرار دارد. این درب ها عمر طولانی دارند و می توان برای سالیان طولانی از آن استفاده کرد. جک های آن بی صدا هستند و هیچ گونه آلودگی صوتی ندارد.

درب پارکینگ ریلی

یکی دیگر از انواع درب پارکینگ در اصفهان، درب های ریلی می باشد. برخی از پارکینگ ها و حیاط ها ممکن است فضای لازم برای باز و بسته شدن کامل درب را نداشته باشند به همین سبب می توان از این درب ها استفاده کرد. البته باید دقت داشته باشید این درب ها نیاز به فضای جانبی دارند. پارکینگ های بزرگ بیشتر از این نوع درب پارکینگ استفاده می کنند، این درب ها به صورت کششی حرکت می کنند.

درب پارکینگ زیر سقفی

درب پارکینگ زیر سقفی نوع دیگری از درب پارکینگ در اصفهان است. این درب ها می تواند نمای ساختمان را بسیار زیبا کند و کیفیت بالایی نیز داشته باشد. این درب ها از مدرن ترین درب پارکینگ در اصفهان می باشد که طرفداران زیادی دارد و به عنوان کاربردی ترین درب شناخته شده است. زیرا این درب ها سرعت بالایی دارندو در برابر فرسایش بسیار مقاوم می باشند.

جنس درب های پارکینگی در اصفهان

درب پارکینگ علاوه بر مدل در جنس های مختلفی نیز ساخته و به بازار عرضه می شود. با رفتن به فروشگاه های معتبر می توانید از جنس های مختلف آن ها دیدن فرمایید. برخی از جنس های درب پارکینگ در اصفهان به صورت زیر می باشد.

درب پارکینگ آلومینیومی

یکی از جنس های درب پارکینگ اصفهان، آلومینیوم می باشد. به دلیل قیمت پایینی که این درب ها دارند، افراد زیادی به آن روی می آورند. این درب ها علاوه بر قیمت پایین، وزن سبکی دارند و در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم هستند. این نمونه از درب ها، کاربردی ترین نوع دربها می باشد.

درب پارکینگ فولادی

یکی از بهترین و ایمن ترین جنس برای درب پارکینگ ، فولاد می باشد. این درب ها مقاومت بالایی دارند و بهترین گزینه برای پارکینگ می باشند. علاوه بر ایمنی و مقاومت، این جنس از درب ها نیاز به تعمیر کمی نسبت به دیگر مدل ها دارد.

درب پارکینگ فایبرگلاس

این درب ها بیشتر به صورت ترکیبی ساخته می شوند. به طور مثال بیشتر قسمت های درب از جنس آلومینیوم است و برخی از قسمت های دیگر آن از جنس فایبرگلاس می باشد. این درب های زیبایی خاصی دارند و می توانند نمای ساختمان را متحول کنند. مقاومت بالا، شفافیت بالای فایبرگلاس و وزن سبکی که دارند از دیگر مزیت های این جنس درب پارکینگ در اصفهان می باشد.

مزایای درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک که به آن درب برقی نیز گفته می شود در حال حاضر طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. زیرا همه ی وسایل و امور به سمت راحت کردن کار ها پیش می رود. درب های اتوماتیک نیز کار را برای افراد بسیار راحت کرده اند. به دلیل مزایای زیادی که این درب ها دارند مردم تمایل دارند آن ها را برای ساختمان های خود استفاده کنند. از مهم ترین این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

v    یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از درب اتوماتیک پارکینگ، ورود و خروج راحت و تنها با یک ریموت می باشد.

v    یکی از نشانه های یک ساختمان مدرن داشتن درب اتوماتیک پارکینگ می باشد که این امر مزیت مهمی به شمار می رود.

v    تنوع در طرح و جنس این درب ها بسیار مهم است.

v    زیبایی بخشیدن به نمای بیرونی ساختمان یکی از مهم ترین مزیت های این درب ها می باشد.

v    درب های اتوماتیک بدون صدا هستند و راحت و روان حرکت می کنند.

 

برای اطلاع از قیمت درب پارکینگ اصفهان با گروه حفاظتی سپاس تماس بگیرید.

گروه حفاظتی سپاس توزیع کننده درب اتوماتیک در اصفهان و درب برقی در اصفهان و درب پارکینگ در اصفهان .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

منوی موبایل