برخورداری از سال‌ها سابقه درخشان در زمینه ارائه محصولات حفاظتی و ایمنی، گروه حفاظتی سپاس را به یکی از پیشروان این صنعت تبدیل کرده است. جلب پیوسته رضایتمندی مشتریان در طول سال‌های فعالیت گروه حفاظتی سپاس، بیانگر کیفیت برتر و قدرت پشتیبانی این گروه در ارائه محصول، و خدمات پس از فروش آن می‌باشد.  


برخی از ویژگی‌های شاخص گروه حفاظتی سپاس عبارت اند از:


-بیش از سه دهه فعالیت و تجربه در زمینه ارائه محصولات حفاظتی و ایمنی
گروه حفاظتی سپاس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه ارائه محصولات حفاظتی و ایمنی، به عنوان یکی از گروه های پیشتاز و مطرح این حوزه شناخته می‌شود و همچنان از این دانش، تخصص و تجربه خود در راستای ارائه محصولات و خدمات برتر به مشتریان استفاده می‌کند.

 

-برخورداری از نمایندگی فروش برترین و معتبرترین برندهای ایران و جهان
گروه حفاظتی سپاس با اخذ نمایندگی فروش از برترین و معتبرترین برندهای :

درب اتوماتیک شیشه ای از شرکت شیشه چی مشهد -  درب پارکینگی کمپانی BFT  ایتالیا  -  شرکت BLANCO  اسپانیا 

 

-طیف وسیع و متنوعی از مشتریان مهم و شناخته شده

 گروه حفاظتی سپاس با اجرای بیش از 14500 دستگاه انواع درب‌ اتوماتیک و همچنین نصب و اجرای تعداد زیادی پروژه‌های دوربین مداربسته، آیفون تصویری، سیستم‌ اعلام حریق و اعلام سرقت، در بخش‌های دولتی و خصوصی، و خدمت‌رسانی به نهادها و برندهای مطرح و شناخته شده، با کوله باری از تجربه آماده ارائه خدمات در این زمینه می باشد.


-برخورداری از متخصصین مجرب و پرسنل آموزش دیده
کادر سازمانی و خدماتی گروه حفاظتی سپاس، از برترین و باتجربه‌ترین کارشناسان حوزه خود می‌باشند. گروه حفاظتی سپاس با برخورداری از کادر سازمانی مجرب و تکنسین‌های آموزش دیده، آمادگی دارد تا با ارائه بهترین محصولات و خدمات، مشتریان را به طور پیوسته همراهی نماید.

 

-پشتیبانی قدرتمند و ارائه خدمات پس از فروش

خدمات گروه حفاظتی سپاس با فروش و ارائه محصولات به مشتریان خاتمه نمی‌یابد، بلکه کارشناسان مجرب این  گروه، با ارائه خدمات پشتیبانی قدرتمند و پیوسته، مشتریان را در جهت استفاده هر چه بهتر از محصولات و خدمات، و رفع مسائل و مشکلات احتمالی، همراهی می‌کنند.

گروه حفاظتی سپاس همواره خود را به عنوان شریک و بخشی از مجموعه مشتریانش به شمار آورده و پیوسته تلاش دارد تا با ارائه بهترین محصولات و خدمات مطابق با پیشرفته‌ترین فناوری روز دنیا، در جهت ارتقاء سطح رفاه و ایمنی جامعه گام بردارد.

گروه حفاظتی توزیع کننده درب اتوماتیک در اصفهان و درب برقی در اصفهان و درب پارکینگ در اصفهان .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

منوی موبایل