محصولات و خدمات ارائه شده توسط گروه حفاظتی سپاس عبارت اند از:

 

درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای در اصفهان

طیف وسیع و متنوع درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای ارائه شده توسط گروه حفاظتی سپاس ، علاوه بر برخورداری از جلوه‌ و زیبایی ظاهری ، سهولت تردد در مکان مورد نظر شما را هم فراهم می سازد.

درب‌ اتوماتیک پارکینگی در اصفهان - زیرسقفی، ریلی و لولایی

گروه حفاظتی سپاس با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت البرز صنعت ( نماینده انحصاری کمپانی BLANCO/ BFT در ایران ) فروش، نصب و خدمات پس از فروش درب‌های اتوماتیک BLANCO/BFT را عهده دار است. کمپانی BLANCO/BFT از برندهای برتر روز دنیا می‌باشد و علاوه بر ارائه محصولات باکیفیت، ترددی ایمن و آسان را برای شما به ارمغان می‌آو‌رد.

درب‌ اتوماتیک کرکره‌ای در اصفهان (پارکینگی، صنعتی و فروشگاهی

درب‌های اتوماتیک کرکره‌ای به دلیل مستحکم بودن و داشتن صرفه اقتصادی، در بازار صنعتی امروز بسیار پرطرفدار هستند. درب‌های اتوماتیک کرکره‌ای که توسط گروه حفاظتی سپاس در انواع و کاربردهای مختلف ارائه می‌شوند، علاوه بر فراهم نمودن ایمنی ساختمان، سهولت در تردد را موجب شده و از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری می‌کنند.

درب اتوماتیک سریع بالارونده در اصفهان

درب‌های سریع بالارونده در مکان‌هایی مانند انبارهای صنعتی، سوله‌ها، سردخانه‌ها و ایستگاه‌های آتش‌نشانی دارای کاربرد گسترده می‌باشند. این نوع درب‌ها ضمن ایجاد وضعیت ایمنی کامل در محل مورد نظر، رفت و آمد و دسترسی سریع و آسان به کالاها، تجهیزات و محصولات را فراهم می‌کنند.

راه بند اتوماتیک در اصفهان

راه بند ها تجهیزاتی هستند که برای کنترل رفت و آمد در مکان های پرتردد مورد استفاده قرار می‌گیرند . راه‌بندهای اتوماتیک را میتوان در ورودی پارکینگ‌های عمومی، انبارها، تعمیرگاه‌ها، ادارات، کارخانجات، عوارضی جاده‌ها و حتی ورودی محوطه‌های عمومی مورد استفاده قرارداد.

این راه بندها قابلیت تجهیز به ریموت، کلید انتخاب حالت، کارت خوان و دوربین پلاک خوان را دارا می باشد.

گروه حفاظتی سپاس توزیع کننده درب اتوماتیک در اصفهان و درب برقی در اصفهان و درب پارکینگ در اصفهان است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

منوی موبایل