این درب به دلیل عملکرد ساده کشویی آن یکی از پر مصرف ترین انواع درب کشویی محسوب می گردد و در حالت استاندارد می تواند نصف عرض دهانه را به عنوان باز شو در اختیار قرار دهد و در انواع زیر قابل ارایه هست:
 
 

razegy

 

 درب اتوماتیک کشویی با 2 لنگه ثابت و 2 لنگه متحرک :

در این درب عموما عرض دهانه به 4 قسمت تقسیم می شود که 2 قسمت برای پانل با لنگه های ثابت و2 قسمت برای پانل با لنگه های متحرک در نظر گرفته میشود ، این لنگه ها جهت خلاف هم روی لنگه های ثابت حرکت می کنند.

sorushalomnum

  • درب اتوماتیک کشویی با 1 لنگه شیشه متحرک و 1 لنگه شیشه ثابت :

این درب برای ورودی محل هایی که عرض دهانه از اندازه استاندارد کمتر است ( به طور معمول در دهانه هایی که عرض آن کمتر از 250 سانتی متر) مناسب هستند. در این درب ها 1 لنگه متحرک به صورت کشویی روی لنگه ثابت حرکت می کند و حدودا از نصف عرض دهانه به عنوان بازشو می توان سود برد.

mahdiie6

 

  درب اتوماتیک کشویی با 2 لنگه متحرک بدون لنگه ثابت :

عموما در مکان هایی نصب پانل یا لنگه ثابت ، باعث محدودیت در عرض باز شو می شود . در این گونه مکان ها از فضاهای جانبی مانند دیوارها به عنوان پانل های ثابت بهره گرفته می شود و 2 لنگه متحرک روی فضای خالی به صورت کشویی به حرکت در می آیند تا تمام عرض دهانه که معمولا محدود و کوچک است ، به عنوان باز شو قابل بهره برداری گردد.

 tokasabz

 

  • درب های اتوماتیک با 1 لنگه متحرک و بدون لنگه ثابت :

این نوع درب کشویی نیز برای فضاهایی که عرض بازشو کمتر از 150 سانتی متر و دارای محدودیت هستند ، قابل بهره برداری می باشد . دیوار یا فضای جانبی در این درب ها به عنوان لنگه یا پانل ثابت مورد استفاده قرار می گیرد.

siinaahosp

گروه حفاظتی سپاس توزیع کننده درب اتوماتیک در اصفهان و درب برقی در اصفهان و درب پارکینگ در اصفهان .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

منوی موبایل