درب اتوماتیک شیشه ای کشویی زاویه ای در واقع همان درب شیشه ای کشویی است که بجای حالت مستقیم 180 درجه به حالت زاویه دار مثلا زاویه 90 درجه نصب می گردد.

در واقع می توانید این نوع درب شیشه ای زاویه ای را دو تا درب اتوماتیک شیشه ای کشویی عادی در نظر بگیرید که به حالت زاویه دار نسبت به هم نصب شده و هر دو درب با یک اپراتور اصلی کار می کنند.

در درب شیشه ای زاویه ای، لت های ثابت در طرفین و لت های متحرک در مرکز قرار داده می شوند و به گونه ای نصب می شوند که لت  ها در مجاورت یکدیگر یک زاویه ایجاد می کنند، البته محدودیت خاصی در این زاویه وجود ندارد، ولی به طور کلی این زاویه می تواند بین 90 تا 175 درجه باشد.

چون این درب ها در نوع زاویه دار است، بنابراین امکان کنترل و نصب حسگر خطی مستقیم وجود ندارد و به همین دلیل باید از حسگر مایکروویو برای تشخیص حرکت و موانع استفاده شود.

در این نوع درب ها بدلیل زاویه دار بودن طبعا فضای کمتری به نسبت درب کشویی عادی خطی اشغال شده که این خود یکی از محاسن این نوع درب ها می باشد.

 

مثلثی آچیلان دُر

بنابراین درب های شیشه ای مثلثی برای ورودی ساختمان هایی که با کمبود فضا مواجه اند و یا ورودی ساختمان هایی که در کنج یا زاویه قرار دارند بسیار مناسب است.

البته می توان از این نوع درب اتوماتیک شیشه ای برای ساختمان هایی که معماری آن ها بصورتی انجام شده که زاویه های متعددی دارند و یا ساختمان هایی که نیاز به ایجاد تنوع و زیبایی بسیار مدرن و چشم گیر دارند استفاده نمود.

 

درب های اتوماتیک شیشه ای مثلثی

  همچنین درب شیشه ای زاویه ای می تواند از ورود مستقیم نور خورشید به فضای داخل ساختمان نیز جلوگیری کند، زاویه و جهت باز شدن درب نیز این قابلیت را دارد که با توجه به نوع ساختمان و ویژگی های خاص آن به داخل یا خارج از ساختمان انجام شود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید