یکی از مهم‌ترین اهداف مالکان کلیه ساختمان‌ها اعم از مسکونی، تجاری، اداری و... این است که بتوانند دارایی‌ها، افراد و فضای تحت تملک خود را در بالاترین سطوح ایمنی و امنیتی نگاه دارند. در بسیاری از موارد، مالکان و سرمایه‌گذاران سال‌ها در راستای راه اندازی و رونق یک کسب و کار تلاش می‌کنند و بنابراین حفاظت از دارایی‌ها و تامین حداکثری امنیت آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.  قطعاً همگی ما دوست داریم چه در زمان حضور در ساختمان و چه به هنگام ترک آن، نسبت به امنیت آن آسوده خاطر بوده و هیچگونه دغدغه و نگرانی بابت آسیب‌های احتمالی بیرونی نداشته باشیم.
راه‌های مختلفی جهت ارتقاء امنیت ساختمان‌ها وجود دارد. یکی از بهترین و پرکاربردترین روش‌ها، استفاده از ابزارها و سیستم‌های حفاظتی هوشمند  ( درب اتوماتیک ، آیفون تصویری ، دوربین مداربسته ، سیستم اعلام سرقت و خانه هوشمند ) در ساختمان‌ها می‌باشد.

درب های اتوماتیک : یکی از اصلی‌ترین مزایای نصب درب‌های اتوماتیک برای ساختمان‌ها، ارتقاء امنیت محیط می‌باشد. درب‌های اتوماتیک علاوه بر تسهیل عبور و مرور و تردد، و افزایش سطح رفاه، از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند. البته استفاده از نیروهای متخصص در نصب درب‌های اتوماتیک جهت حفظ استانداردهای امنیتی آن، اهمیت بسیار زیادی دارد. نصاب‌های باتجربه و کارآزموده علاوه بر حفظ زیبایی ظاهری درب‌ها به هنگام نصب آن، کارایی و ایمنی آن‌ها را نیز در بالاترین سطوح حفظ کرده و همچنین از مشکلات احتمالی که در آینده ممکن است بر اثر نصب نادرست درب های اتوماتیک ایجاد شود، جلوگیری می‌کنند. استفاده از دزدگیر و دوربین، در کنار نصب درب‌های اتوماتیک نیز می‌تواند سطح امنیت آن‌ها را افزایش دهد. این درب ها د رمدل های مختلف بسته به نوع محیط کاربری قابل اجرا می باشد . به نمونه های مختلف از این درب ها میتوان به درب های پارکینگی ( کشویی - دولنگه بازشو - سه لنگه روی هم باشو - کنارونده - تک لنگه ریلی - تلسکوپی - فولدینگ ) درب های شیشه ای ( کشویی - اسلایدینگ- تلسکوپی - اتوبوسی - مثلثی - گرد و نیمگرد - کرو ) درب های زیرسقفی ، درب های رول گیتر - درب های صنعتی و درب های سریع بالارونده اشاره کرد .

گروه حفاظتی سپاس توزیع کننده درب اتوماتیک در اصفهان و درب برقی در اصفهان و درب پارکینگ در اصفهان است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

منوی موبایل