sepas1

برخورداری از سال‌ها سابقه درخشان در زمینه ارائه محصولات حفاظتی و ایمنی، گروه حفاظتی سپاس را به یکی از پیشروان این صنعت تبدیل کرده است. جلب پیوسته رضایتمندی مشتریان در طول سال‌های فعالیت گروه حفاظتی سپاس، بیانگر کیفیت برتر و قدرت پشتیبانی این گروه در ارائه محصول، و خدمات پس از فروش آن می‌باشد.  


برخی از ویژگی‌های شاخص گروه حفاظتی سپاس عبارت اند از:


-بیش از سه دهه فعالیت و تجربه در زمینه ارائه محصولات حفاظتی و ایمنی
گروه حفاظتی سپاس با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه ارائه محصولات حفاظتی و ایمنی، به عنوان یکی از شرکت‌های پیشتاز و مطرح این حوزه شناخته می‌شود و همچنان از این دانش، تخصص و تجربه خود در راستای ارائه محصولات و خدمات برتر به مشتریان استفاده می‌کند.


-برخورداری از نمایندگی فروش برترین و معتبرترین برندهای ایران و جهان
گروه حفاظتی سپاس با اخذ نمایندگی فروش از برترین و معتبرترین برند درب اتوماتیک پارکینگی کمپانی BFT  ایتالیا ، فروش، نصب و خدمات پس از فروش انواع دربهای اتوماتیک شیشه ای و پارکینگی را در استان‌ اصفهان عهده دار می‌باشد.


-طیف وسیع و متنوعی از مشتریان مهم و شناخته شده
 گروه حفاظتی سپاس با اجرای بیش از 10500 دستگاه انواع درب‌های اتوماتیک و همچنین نصب و اجرای تعداد زیادی پروژه‌های دوربین مداربسته، آیفون تصویری، سیستم‌های اعلام حریق و اعلام سرقت، در بخش‌های دولتی و خصوصی، و خدمت‌رسانی به نهادها و برندهای مطرح و شناخته شده، با کوله باری از تجربه آماده ارائه خدمات در این زمینه می باشد.


-برخورداری از متخصصین مجرب و پرسنل آموزش دیده
کادر سازمانی و خدماتی گروه حفاظتی سپاس، از برترین و باتجربه‌ترین کارشناسان حوزه خود می‌باشند. گروه حفاظتی سپاس با برخورداری از 30 نفر کادر سازمانی مجرب و تکنسین‌های آموزش دیده، آمادگی دارد تا با ارائه بهترین محصولات و خدمات، مشتریان را به طور پیوسته همراهی نماید.


-فعالیت در فضایی بالغ بر 800 متر مربع ساختمان اداری
فعالیت در فضایی بالغ بر 800 متر مربع ساختمان اداری و برخورداری از دپارتمان‌های تخصصی تولیدی و خدماتی، موجب شده است تا امر خدمت‌رسانی به مشتریان با کیفیت و بهره‌وری بالاتری صورت گرفته و زمینه برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان به هنگام دریافت محصولات و خدمات مختلف فراهم گردد.

 

-پشتیبانی قدرتمند و ارائه خدمات پس از فروش


خدمات گروه حفاظتی سپاس با فروش و ارائه محصولات به مشتریان خاتمه نمی‌یابد، بلکه کارشناسان مجرب این  گروه، با ارائه خدمات پشتیبانی قدرتمند و پیوسته، مشتریان را در جهت استفاده هر چه بهتر از محصولات و خدمات، و رفع مسائل و مشکلات احتمالی، همراهی می‌کنند.

گروه حفاظتی سپاس همواره خود را به عنوان شریک و بخشی از مجموعه مشتریانش به شمار آورده و پیوسته تلاش دارد تا با ارائه بهترین محصولات و خدمات مطابق با پیشرفته‌ترین فناوری روز دنیا، در جهت ارتقاء سطح رفاه و ایمنی جامعه گام بردارد.

منوی موبایل