محصولات و خدمات ارائه شده توسط گروه حفاظتی سپاس عبارت اند از:

 

درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای

درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای

طیف وسیع و متنوع درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای ارائه شده توسط گروه حفاظتی سپاس ، علاوه بر برخورداری از جلوه‌ و زیبایی ظاهری ، سهولت تردد در مکان مورد نظر شما را هم فراهم می سازد.
درب‌ اتوماتیک پارکینگی (زیرسقفی، ریلی و لولایی)

درب‌ اتوماتیک پارکینگی (زیرسقفی، ریلی و لولایی)

گروه حفاظتی سپاس با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت البرز صنعت ( نماینده انحصاری کمپانی BFT ایتالیا در ایران ) فروش، نصب و خدمات پس از فروش درب‌های اتوماتیک BFT را عهده دار است. کمپانی BFT از برندهای برتر روز دنیا می‌باشد و علاوه بر ارائه محصولات باکیفیت، ترددی ایمن و آسان را برای شما به ارمغان می‌آو‌رد.
درب‌ اتوماتیک کرکره‌ای (پارکینگی، صنعتی و فروشگاهی)

درب‌ اتوماتیک کرکره‌ای (پارکینگی، صنعتی و فروشگاهی)

درب‌های اتوماتیک کرکره‌ای به دلیل مستحکم بودن و داشتن صرفه اقتصادی، در بازار صنعتی امروز بسیار پرطرفدار هستند. درب‌های اتوماتیک کرکره‌ای که توسط گروه حفاظتی سپاس در انواع و کاربردهای مختلف ارائه می‌شوند، علاوه بر فراهم نمودن ایمنی ساختمان، سهولت در تردد را موجب شده و از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری می‌کنند.
درب‌ اتوماتیک سریع بالارونده

درب‌ اتوماتیک سریع بالارونده

درب‌های سریع بالارونده در مکان‌هایی مانند انبارهای صنعتی، سوله‌ها، سردخانه‌ها و ایستگاه‌های آتش‌نشانی دارای کاربرد گسترده می‌باشند. این نوع درب‌ها ضمن ایجاد وضعیت ایمنی کامل در محل مورد نظر، رفت و آمد و دسترسی سریع و آسان به کالاها، تجهیزات و محصولات را فراهم می‌کنند.
راهبند اتوماتیک

راهبند اتوماتیک

راه بند ها تجهیزاتی هستند که برای کنترل رفت و آمد در مکان های پرتردد مورد استفاده قرار می‌گیرند . راه‌بندهای اتوماتیک را میتوان در ورودی پارکینگ‌های عمومی، انبارها، تعمیرگاه‌ها، ادارات، کارخانجات، عوارضی جاده‌ها و حتی ورودی محوطه‌های عمومی مورد استفاده قرارداد. این راه بندها قابلیت تجهیز به ریموت، کلید انتخاب حالت، کارت خوان و دوربین پلاک خوان را دارا می باشد.
آیفون‌ تصویری

آیفون‌ تصویری

گروه حفاظتی سپاس، نماینده انحصاری کمپانی Kocom کره جنوبی بوده و فروش، نصب و خدمات پس از فروش محصولات آیفون تصویری این شرکت را در استان‌های اصفهان و چهارمحال بختیاری عهده دار است. آیفون‌های تصویری Kocom مطابق با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا بوده و از قابلیت‌ها و امکانات پیشرفته‌ای برخوردار می‌باشد.
دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

دوربین‌های مداربسته از موثرترین ابزارهای حفاظتی به منظور جلوگیری از وقوع جرائم و شناسایی آن هستند. گروه حفاظتی سپاس با بیش از 30 سال سابقه در زمینه عرضه محصولات و خدمات حفاظتی و نظارتی، فروش و نصب پیشرفته‌ترین دوربین‌های مداربسته با یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش، را در استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری عهده دار است.
سامانه اعلام حریق

سامانه اعلام حریق

سامانه اعلام حریق مجموعه‌ای از تجهیزات الکترونیکی می باشد که وظیفه آن تشخیص و هشدار خطر آتش سوزی است. استفاده از سیستم اعلام حریق در ساختمان‌ها باعث می شود تا از خسارت‌های مالی و تلفات جانی که ممکن است به هنگام بروز آتش سوزی ایجاد شوند جلوگیری کند . سیستم‌های اعلام حریق با تشخیص به موقع دود، حرارت، گاز و .... فعال می‌گردد .
سامانه اعلام سرقت

سامانه اعلام سرقت

سامانه اعلام سرقت یا دزدگیر یکی از ابزارهای مهم و پرکاربرد در جلوگیری از سرقت اماکن می‌باشد. سیستم‌های اعلام سرقت به گونه‌ای طراحی می‌شوند که قادرند حرکت انسان‌ها را توسط سنسورهایی تشخیص داده و به این ترتیب ورود غیرمجاز افراد به مکان مورد نظر را شناسایی و اعلام کنند. گروه حفاظتی سپاس با بیش از 30 سال سابقه در نصب سیستم‌های اعلام سرقت، فروش، نصب و خدمات پس از فروش انواع سیستم‌های اعلام سرقت پیشرفته (دزدگیر) را عهده دار می‌باشد.
سامانه خانه هوشمند

سامانه خانه هوشمند

سامانه خانه هوشمند (BMS) که به آن سیستم مدیریت ساختمان نیز گفته می شود سامانه‌ای است که در ساختمان‌ها نصب و تجیهزات الکتریکی و مکانیکی موجود در ساختمان مانند تهویه، نور، گرمایش، امنیت و... را کنترل می‌کند. سیستم خانه هوشمند از نرم افزارها و سخت افزارهائی تشکیل شده که به طور یکپارچه و هماهنگ، رفاه و آسایش ساکنین ساختمان را تأمین می‌کند.

منوی موبایل