banner2

گروه حفاظتی سپاس در سال 1363 با هدف ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و متمایز در حوزه حفاظت و ایمنی ساختمان‌ها کار خود را آغاز نمود و اکنون به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت در استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری در حال ارائه خدمات وسیع و موثر می‌باشد.
فعالیت عمده گروه حفاظتی سپاس در زمینه طراحی، ساخت، فروش و نصب انواع سیستم‌های حفاطتی و امنیتی می‌باشد. برخی از محصولات و خدمات ارائه شده توسط گروه حفاظتی سپاس عبارت است از:


-    انواع درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای
-    درب‌های اتوماتیک پارکینگی  ( زیرسقفی، زیرسطحی ، ریلی و لولایی )
-    درب‌های اتوماتیک کرکره‌ای
-    درب‌های اتوماتیک سریع بالارونده
-    راه بندهای اتوماتیک
-    دوربین مداربسته
-    آیفون‌ تصویری
-    سامانه اعلام حریق
-    سامانه اعلام سرقت
-    سامانه خانه هوشمند
-    پرده هوا

و...


گروه حفاظتی سپاس با برخورداری از 33 سال سابقه درخشان و نصب و اجرا بیش از 10500 دستگاه انواع درب‌های اتوماتیک و اجرای پروژه‌های متعدد حفاظتی و ایمنی، با خدمت‌رسانی گسترده به بخش‌های دولتی و خصوصی در سطح استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری، به عنوان یکی از پیشروان این صنعت، با کوله‌باری از تجربه آماده ارائه انواع خدمات در زمینه حفاظت و ایمنی ساختمان‌ها به مشتریان می‌باشد.


گروه حفاظتی سپاس با بهره‌گیری از کادر مجرب و متخصص و ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی، همواره درصدد ارائه بهترین محصولات و خدمات و جلب رضایت حداکثری مشتریان بوده و مفتخر است که تا کنون توانسته سهم بسزایی در ارتقاء ایمنی جامعه و افزایش کیفیت حفاظت از ساختمان‌ها ایفا نماید.

نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق پیام کوتاه به شماره 09212165282 با ما در میان بگذارید.

منوی موبایل