درب اتوماتیک زیرسقفی

درب‌های سکشنال پارکینگی  یا درب‌های اتوماتیک زیرسقفی از یک سیستم حرکتی ویژه برخوردارند و با باز و بسته شدن از زیر سقف پارکینگ زمینه را برای استفاده حداکثری از فضای پارکینگ فراهم می‌کنند. درب‌های اتوماتیک سکشنال همچنین یکی از بهترین راهکارها برای مکان‌هایی هستند که محدودیت ارتفاع، نصب درب‌های معمولی را در محل ناممکن کرده است.

درب اتوماتیک زیرسقفی
مزایای استفاده از درب‌های اتوماتیک زیرسقفی شامل موارد زیر می‌باشد:
-  حفظ امنیت عابرین پیاده و خودروها در زیر درب
- ایمن، ضد نفوذ و ضد سرقت
- مقاومت در برابر فرسایش و وضعیت های آب و هوایی متفاوت
- حرکت بی صدا
- حرکت با سرعت بالا
- اصطکاک بسیار پایین و امکان تردد نامحدود
- امکان نصب در فضای بسیار محدود (حداقل ارتفاع مورد نیاز 25 سانتی متر)
- تنوع در طرح و رنگ
- ضد خش بودن به دلیل رنگ الکترو استاتیک 

درب‌های اتوماتیک سکشنال، دارای ساختاری بسیار زیبا در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع استیل و چوبی می‌باشند. این درب‌ها بسیار مستحکم بوده و از ایمنی بالایی برخوردارند. ویژگی ممتاز درب های اتوماتیک سکشنال این است که فضای کمی را اشغال می‌کنند و از فضای سقف پارکینگ جهت عملیات باز و بسته شدن خود استفاده می‌کنند، به همین دلیل به دربهای اتوماتیک سکشنال درب زیرسقفی نیز گفته می شود.


درب اتوماتیک ریلی

ساختار کلی درب اتوماتیک ریلی به این صورت است که یک لنگه درب به صورت کشویی و بر روی ریل به سمت چپ یا راست حرکت کرده و فضای ورودی ساختمان را به صورت کامل باز می‌کند. در استفاده از درب‌های ریلی محدودیتی وجود ندارد و این درب‌ها را می‌توان در پارکینگ‌های مسقف و روباز مورد استفاده قرار داد.

درب ریلی

 

مزایای استفاده از درب‌های اتوماتیک ریلی شامل موارد زیر می‌باشد:

- کم بودن حجم فضاي اشغالي
- اصطحکاک پایین
- عدم محدوديت در میزان تردد
- داراي چشم هاي جانبي جهت جلو گيري از برخورد درب با مانع
- حرکت بی صدا

امروزه استفاده از درب‌های اتوماتیک ریلی به دليل کم صدا بودن، زيبايي همچنين کم جا بودن آن در پارکینگ‌های مسکوني و تجاري رو به افزايش است.

 

درب اتوماتیک لولایی

درب‌ اتوماتیک لولایی نوعی از درب‌های اتوماتیک است که بسیار سریع باز و بسته می شود. بخش اعظم درب‌های پارکینگ منازل، باغ‌ها و ویلاها دارای مکانیزم لولایی هستند؛ به این ترتیب که درب‌ها به طرف داخل پارکینگ یا به طرف بیرون باز می شوند. این سیستم‌ها بر اساس وزن لنگه‌های درب و تعداد تردد در شبانه روز دارای سطوح عملکرد متفاوتی هستند و در سه سطح درب های کم تردد، درب هائی با تردد معمولی و درب های پر تردد طبقه بندی می شوند.

درب اتوماتیک لولایی
درهای اتوماتیک لولایی در دو نوع به بازار عرضه می شوند: درب اتوماتیک لولایی تک لنگه، و درب اتوماتیک لولایی دولنگه.


درب اتوماتیک لولایی تک لنگه:  

این سیستم همان‌گونه که از نامش پیداست از یک لنگه درب تشکیل شده که به طرف راست یا چپ باز می‌شود. درب‌های تک لنگه در یک فضای نود درجه‌ای حرکت می‌کنند و به این ترتیب تردد اتومبیل در مسیر پارکینگ امکان‌پذیر می‌شود. در در درب‌های اتوماتیک تک لنگه از قفل برقی یا مغناطیسی استفاده می‌شود؛ زیرا در صورت نبود قفل برقی احتمال باز شدن درب بر اثر فشار زیاد وجود دارد.    

 

درب اتوماتیک لولایی دو لنگه:

عملکرد درب‌های اتوماتیک دولنگه به این شکل است که دو لنگه‌ی درب در کنار یکدیگر قرار گرفته و باز شدن درها توسط جک، فضای مورد نیاز را جهت عبور و مرور وسایل نقلیه فراهم می‌سازد. درب‌های دولنگه بیشترین استفاده را در بین درب‌های مختلف به خود اختصاص داده‌اند و می‌توان گفت بیش از 80 درصد درهایی که در کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند، از نوع دولنگه هستند. درب‌های اتوماتیک دو لنگه را می‌توان در ساختمان‌های مسقف و یا حیاط نصب کرده و مورد استفاده قرار داد.

 

مزایای استفاده از درب‌های اتوماتیک لولایی شامل موارد زیر می‌باشد:
-  تغییر سرعت حرکت در طول مسیر
- عملکردی کاملا هوشمند و قابل کنترل
- قابلیت استفاده برای تردد افراد به صورت تک لنگه و دو لنگه ای برای اتومبیل
- دارای کلید خلاص کن درب جهت استفاده دستی در مواقع اضطراری (قطع برق و ....)

 

گروه حفاظتی سپاس با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت البرز صنعت ( نماینده انحصاری کمپانی BFT ایتالیا در ایران ) فروش، نصب و خدمات پس از فروش درب‌های اتوماتیک BFT را عهده دار است. کمپانی BFT از برندهای برتر روز دنیا می‌باشد و علاوه بر ارائه محصولات باکیفیت، ترددی ایمن و آسان را برای شما به ارمغان می‌آو‌رد.

 

انواع مدل های درب های پارکینگی BFT  ایتالیا : 

 

 

 

 

BFTLOGO1

منوی موبایل