آیفون های تصویری

آیفون‌های تصویری (Video Door Phone) سیستم‌های ارتباطی هستند که بین فرد مراجعه کننده به یک ساختمان و افراد داخل آن ارتباط صوتی برقرار کرده و علاوه بر آن تصویر فرد مراجعه‌کننده را نیز بر روی مانیتور داخل ساختمان به منظور شناسایی توسط ساکنین، نمایش می‌دهند. آیفون‌های تصویری حتی قادرند تا در صورت نیاز، تصاویر مراجعه کنندگان به ساختمان را با تجهیزات جانبی خود ضبط نمایند.


اجزای اصلی یک سیستم آیفون تصویری به شرح زیر می باشد:
• دوربین و پنل جلوی درب  
• گوشی و مانیتور  
• منبع تغذیه
• قفل در باز کن

 

آیفون‌های تصویری در دو نوع رنگی و سیاه و سفید در بازار وجود دارند. پنل های زنگ از تک واحدی تا چند واحدی طراحی و عرضه شده‌اند. منبع تغذیه (ترانس) وظیفه تامین انرژی و انتقال برق به سیستم را برعهده دارد. و یک سوئیچر هم برای جداسازی زنگ‌ها از یکدیگر در آیفون استفاده می‌شود. دربازکن نیز از طریق به داخل کشیدن زبانه‌ی در، توسط آهنربا عمل می‌کند.


آیفون‌های تصویری می‌توانند در حد سیستم‌های امنیتی برای منازل و ساختمان‌ها کاربرد داشته باشند. انواعی از آیفون‌های تصویری وجود دارند که دارای قابلیت عکسبرداری و فیلمبرداری نیز هستند. عکس و فیلم‌های ضبط شده توسط آیفون تصویری بر روی کارت حافظه آیفون ذخیره می‌شوند.


مانیتور آیفون‌های تصویری در انواع گوناگون در بازار موجود هستند و بسته به نوع‌شان از کیفیت پخش تصویر و رنگ تصویر متفاوتی برخوردارند. وجود سه بیضی رنگی بر روی آیفون تصویری به این معناست که این دستگاه تصویر رنگی پخش می‌کند. همچنین امکان تنظیم میزان نور، صدای زنگ، زاویه تصویر و... نیز برای کاربران وجود دارد. مانیتور آیفون‌های تصویری اغلب قابلیت اتصال به دوربین‌های مداربسته و تلفن را نیز در خود دارند.

 

مزایای استفاده از آیفون‌های تصویری شامل موارد زیر می‌باشد:
•    افزایش امنیت ساختمان
•    افزایش آسایش ساکنین ساختمان
•    صرفه جویی در زمان
•    برخورداری از زیبایی و جلوه ظاهری
•    امکان اطلاع از هویت مراجعین در زمان عدم حضور در ساختمان
•    امکان اتصال به دستگاه‌های دیگر نظیر تلفن و دوربین مداربسته

 

آیفون تصویری هوشمند
امروزه بیشتر لوازم الکترونیکی به صورت هوشمند تولید و عرضه می‌گردند. آیفون‌های تصویری نیز از این قاعده مستثنی نیستند و نسل جدید آیفون‌های تصویری به صورت هوشمند ارائه می‌گردند.

آیفوند تصویری هوشمند
 
پنل‌های تصویری هوشمند از قابلیت‌های بسیار زیادی برخوردارند. به طور مثال مانیتور آیفون تصویری هوشمند قابلیت اتصال به گوشی هوشمند را داراست و می‌تواند تصویر جلوی درب را به گوشی هوشمند شما منتقل کند. همچنین امکان باز کردن در ساختمان از طریق گوشی هوشمند نیز وجود خواهد داشت.‌
امکان ضبط خودکار تصویر یا فیلم از مراجعه کننده و وصل شدن به دوربین‌های مداربسته نیز همان گونه که پیشتر اشاره شد در آیفون‌های تصویری هوشمند وجود دارد. امکان اتصال و هماهنگی آیفون‌های تصویری هوشمند با چند دوربین مداربسته نیز وجود دارد. صفحه نمایش لمسی نیز از دیگر قابلیت‌های آیفون‌های تصویری هوشمند می‌باشد.

 

آیفون های تصویری KOCOM کُره جنوبی

همزمان با پیشرفت در صنعت ساختمان و تجهیزات ساختمانی ، آیفون های صوتی جای خود را به سیستم آیفون های تصویری داده اند.آیفون های تصویری KOCOM کره جنوبی دارای تکنولوژی جدید و امکانات پیشرفته میباشد که بخشی از مشخصات آنها ارائه میگردد:

سیستم های رنگی و سیستم های سیاه و سفید

سیستم های رنگی و سیستم های سیاه و سفید

مانیتور های گوشی دار و بدون گوشی ( Hand Free )

مانیتور های گوشی دار و بدون گوشی ( Hand Free )

مانیتور های حافظه دار و بدون حافظه

مانیتور های حافظه دار و بدون حافظه

;کمپانی KOCOM در سال 1976 میلادی در شهر سئول کره جنوبی افتتاح گردید و از همان ابتدا ، تولید آیفون صوتی را آغاز نمود.سپس از سال 1994 تولید سیستم های آیفون تصویری سیاه و سفید و سپس آیفون های رنگی را به خط تولید خود اضافه نمود .

kocom LOGO2دانلود کاتالوگ عمومی تمامی محصولات KOCOM 2016

این کمپانی از سال 2009 سیستم های جدید Home Auto Mation و Home Network خود را نیز که جهت سـاختمان های دارای برق هـوشمند میباشد را تـولید و به بـازار جهانی عرضه کرده است.در حال حاضر این کمپانی دارای پیشرفته ترین آزمـایشگاه های الکترونیک و تحقیقات و همچنین دارای پیشرفته ترین تنوع در تولید گوشی های تصویری در طرح ها و مدل های مختلف میباشد.

گروه حفاظتی سپاس با تجربه ای 15 ساله ، مرکز پخش و نصب و خدمات پس از فروش آیفون های تصویری KOCOM کره جنوبی را عهده دار میباشد.

KOCOM NEMOONE2

منوی موبایل